تعمیر کمک فنر موتورسیکلت

تعمیر کمک فنر موتورسیکلت

 

 

 همانطور که  کمک فنر در خودرو ها یکی از اجزای مهم محصوب میشود, در موتور سیکلت ها نیز اهمیت بسیار زیادی دارد و حتی اهمیت کمک فنر در سیستم تعلیق موتورسیکلت از خودرو ها بسیار بیشتر است و اگر کمک فنر در موتورسیکلت به درستی کار نکند و یا دچار نقص شده باشد موتور سوار تعادل خود را در پستی بلندی های جاده از دست داده  و حوادث ناگواری اتفاق بیفتد.

به همین دلیل همیشه باید از سالم بودن کمک فنر موتورسیکلت خود اطمینان پیدا کند

تعمیر کمک فنر

کمکم فنر همیشه به هر دلیلی دچار نقص میشود اما همیشه هم لازم نیست کمک فنر خود را تعویض کنیم و میتوان با هزینه کمتر اقدام به تعمیر ان کنیم

کمک فنر سازی هدایت با 20 سال سابقه در زمینه تعمیر انواع کمک فنر برای انواع موتورسیکلت فعالیت درخشانی داشته و توانسته است رضایت مشتریان را جلب و از سراسر ایران مشتریان بالقوه ای داشته باشد.

مهم نیست کجای ایران باشید .کافیست کمک فنر های خود را برای ما ارسال نمایید و در اولین و کمترین زمان کمک فنر های خود را با تضمین کیفیت و مورد تایید شرکت سعادت گستر آدلی تحویل بگیرید

امکان کشیدن فنر . تزریق گاز .تزریق روغن … با مناسب ترین قیمت و کمترین زمان

 

تعمیر کمک فنر موتورسیکلت

بیشتر بدانیم

موتورسیکلت ها دارای دونوع کمک فنر میباشند :

  • 1– نیتروژن(گازی)
  • 2- روغنی

 

در ایم نوع  کمک فنر. گاز نیتروژن قرار دارد که به سبب وجود آن کمک فنر روان کار میکند که این خود باعث افزایش طول عمر کمک فنر میشود. اگر گاز هیدروژن وجود نداشته باشد, به طور مثال راننده فراموش کند که تمام شده یا از تمام شدن آن بی خبر باشد, باعث میشود که در مدت طولانی روغن هیدرولیک با حرکت در کمک فنر کف میکند و باعث خشک کار کردن آن میشود, به این اتفاق یه اصطلاح فوم شدن روغن هم میگوند

در این نوع  که فقط با روغن هیدرولیک کار میکنند, البته درگازی هم از روغن هیدرولیک استفاده میشود. به صورت کاربردی تر کمک فنر ها را به دو دسته تقسیم میکنند : 1-کمک فنر نرم(soft) 2-کمک فنر سخت (hard)

در ایران کمک فنری که برروی موتورسیکلت بسته میشود از نوع سخت میباشد که به آن معمولی هم میگویند. حال به تفاوت این دو کمک فنر بپردازیم.

کمک فنر سخت یا hard که از نام آن مشخص است, سخت تر بوده و در مقابل ارتعاشات فنر حرکت کمتری داشته و ضربه بیشتری به بدنه و سرنشین وارد میکند.

اینستاگرام

جهت مشاهده اخرین اخبار و مخصولات و جدیدترین تخفیفات
کلیک کنید

تماس با ما

جهت مشاهده اخرین اخبار و مخصولات و جدیدترین تخفیفات
کلیک کنید

اینستاگرام

جهت مشاهده اخرین اخبار و مخصولات و جدیدترین تخفیفات
کلیک کنید
دیجی سیکلت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *