اقای سجاد باقری

سجا دباقری

آقای سجاد باقری مدیر سایت دیجیسیکلت و مالک شرکت . یکی از ایده پردازان موفق در زمینه طراحی سایت و مدیریت فروشگاه های اینترنتی .

بیوگرافی اقای سجاد باقری

  • نام : سجاد 
  • نام خانوادگی : باقری 
  • متولد : شهریور 1364
  • زاده : شهر ماکو 
  • تحصیلات : فوق دیبلم نرم افزار 
  • محل زندگی : تهران 
  • شغل ها : جوشکاری گاز – تورلیدر – طراحی لوگو – برنامه نویسی و طراحی سایت – مدیریت فروشگاه . 
سجاد باقری

سجاد باقری در یک روز گرم تابستان در یک خانواده کشاورز به دنیا امد و با سختی های فراوان و همچنین عدم برخورداری از حداقل ترین امکانات توانست تا کاردانی ادامه تحصیل داده و به دلیل شرایط بد اقتصادی و نیاز شدید به کار و فراهم نمودن هزینه سربازی از ادامه تحصیل منصرف شد و برای کار به تهران امد . 

او در یک مجتمع مسکونی در دست ساخت به کارگری مشغول شد و بعد از دوسال عازم خدمت سربازی شد و با درامد کارگری توانست دوران خدمت سربازی را به سختی به پایان برساند . 

سجاد باقری بلافاصله بعد از سربازی مجدد به تهران امد و به کار شاگردی جوشکاری گاز – ارماتور بندی در ایستگاه های مترو مشغول به کار شد و توانست تا حدودی هزینه های خانواده خود را تامین کند . 

او سال 86 بعنوان کارگرخط تولید ایرانخودرو  استخدام شد اما بعد ا دو سال به دلیل تحریم ها جزو نیروهای تعدیلی شد.  

 

اما باز مجبور شد .  مجدد به کار جوشکاری گاز برگشت و به مدت 10 سال مجدد بصورت حرفه ای جوشکاری گاز انجام داد .

اما باز نتوانست به ارزو ها و خواسته های خود برسد . گرانی ها بیشتر از تلاش شبانه روزی او در تلاش بودند و او هرگز نتوانست از گرانی ها جلو بزند . 

بعد از مدتی به کار تورلیدری مشغول شد . و  فروشندگی را هم تجربه کرد ولی باز هم نتواست خود را راضی کند 

سجاد باقری اما سال 97 خود را متهم به غلبه بر روزگار کرد و سخت ترین راه را انتخاب کرد . 

طراحی سایت و برنامه نویسی . 

با تهیه یک لبتاب دست دو قسطی به میلغ 400 هزار تومان و دانلود درس های رایگان طراحی سایت توانست یکی از چندین ایده خود را عملی کند . 

هر چند در این راه مانع های بزرگتری بود از جمله عدم حمایت خانواده – تمسخر اشنایان و دوستان و…. اما او متهم بود و هرگز نمیتوانست پا پس بکشد . 

بعد از 6 ماه از شروع برنامه نویسی و ساخت یک فروشگاه لوازم موتورسیکلت بسیار مبتدی اولین تماس از مشتری را دریافت کرد . 

 

سجاد باقری

خوشحالی اش غیر قابل تصور بود . اما بری درک خوشحالی او میتوان تصور کرد که یک دانشجو درک دکترا گرفته باشد . یک نفر برنده 10 میلیارد وجه نقد شده باشد . یک نفر بعد از سی سال فرزند خود را پیدا کرده باشد . ….

این نقطه شروع یک موفقیت بزرگ و سخت بود . به مرور زمان ایام طبق میل او پیش رفت . تماس های بیشتر و فروش های بیشتر ….

بعد از یکسال توانست بسیاری از چاله های بزرگ زندگی خود را که در 16 سال به وجود امده بودند رو پر کند و بقولی به صفر برسد . 

او به دلیل نیاز شدید مالی مجبور بود از اوایل شب تا نزدیکی ها صبح به کار طراحی سایت بپردازد و از صبح تا غروب به کار پاسخگویی تماس ها . تهیه قطعات . بسته بندی و ارسال سفارشات . پیگیری و امور مشتریان . ثبت سفارشات . تهیه گزارشات . تهیه مصالح مورد نیاز برای کار …. به عهده بگیرد . 

بعد از اتمام شب بسیار تاریک و بلند بلاخره  طلوع صبح را دید . او توانست شرکت ثبت کند و نیروهای کمکی استخدام کند . تبدیل به یک قدرت در بازار قطعات موتور سیکلت تبدیل گردد . 

عضویت در انجمن صنفی کسب و کار تهران

عضویت در انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی 

اقای سجاد باقری توانست در اولین حضور خود در مجمع انتخاب هیئت مدیره انجمن صنفی 

به عنوان عضو هیئت مدیره انجمن صنفی کسب و کار شده و قدمی دیگر در راه موفقیت را با قاطعیت بردارد .

 

آقای سجاد باقری . عض هیئت مدیره انجمن صنفی تهران .

علایق ها و توان مندیها من

علایق بیش از حد به طراحی لوگو . کارت ویزیت . کارت دیجیتال . طراحی 3 بعدی . طراحی دکوراسیون . و در زندگی روزمره علاقه زیادی به گردش و تفریح بصورت پیکنیک و زندگی در مرتع یا جنگ یا کنار دریا که بسیار لذت بخش است .70 درصد مسافرت های من  شهر چالوس تنکابن . جاده دوهزار . رامسر و جاده هراز . سیسنگان . روستای فیلبند . بندر ترکمن بوده . که البته همه شما حتما رفته و لذت برده اید . 

 

اقای سجاد باقری
اقای سجاد باقری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *