مشخصات فنی موتورتریل روان 200

مشخصات موتور تریل روان 200

مشخصات فنی موتورتریل روان 200

موتور روان 200 همان qr200 در در گروه موتورسیکلت های افرود قرار میگیره و جز موتور های پرشی میباشد که در سال 85 توسط شرکت روان سیکلت به مشتریان ارائه شدو تا کننون 4000 هزار نسخه از این موتور تولید و فروخته شده .

این موتورسیکلت توان 200 سی سی . قدرت قابل قبول که توانسته رتبه قابل قبولی در مسیر های سخت و صعب العبور را به دست آورده است .و میتوان قیمت مناسب خود موتور و لوازم یدکی موتور تریل را یکی از محاسن این موتورسیکلت زیبا باشد .

این موتور تک سیلندر-چهارزمانه – هواخنک با رادیاتور روغن  OHV دارای سیستم استارت الکترونیکی و هندلی میباشد.

این موتور 5 دنده دارای خداکثر گشتاور 14 نیوتن بوده و قدرت 11 وات بر 8000 بر دقیقه را دارا میباشد .

 

موتور روان 200

جا داره کی هم از زیبایی های این موتورسیکلت روان 200 بگوییم چون هر چه گفیتم کم گفتیم.موتور تریل روان که با رینگ های طلایی و کمک فنر طلایی معکوس نظر ها را جلب میکند و با زین کشیده و رکاب های بزرگ تاشو نگاه هارا خیره میکند .موتور تریل دارای سیستم ترمز عقب جلو دیسکی کنترل سرعت را برای موتورسوار راحت تر میکند و کمک فنر عقب تک کمک قابل تنظیم سواری طولانی مدت را به موتور سوار تحمیل میکند .


 

مشخصات فنی موتور روان 200

تک سیلندر چهارزمانه 

200 سی سی 

الکتریکی -هندلی

سیستم تلسکوپی

پنج دنده 

پنج دنده 

سایز 300/21

سایز 420/18

تخلیه الکتریکی

سیستم ترمز دیسکی

 110 کیلومتر بر ساعت

تک کمک قابل تنظیم

سیستم تلسکوپی

Table of Contents

بهترین موتور سیکلت های تریل 

تریل پیشروگلد 250-یکی از بهترین موتور های تریل هست و به راحتی دلبری میکند .پیشرو گلد250– دارای سیستم سوخت رسانی  انژکتوری است و به ازای هر صد کیلومتر 4.1 لیتر بنزین مصرف میکنند که میتواند بعنوان معایب باشد. 

دارای گیربکس  4 دنده  و سرعت اسمی آن  فقط 120 کیلومتر بر ساعت است. همچنین قیمت آن هم به نسبت سایر رقبایش زیاد بالا نیست و در رنج قیمت فلات و کویر T2  قرار دارد.

موتور کویر t2 250

یکی از  موتور های وارداتی که از چین توسط شرکت کویر موتور وارد و مونتاژ شده است موتورکویر T2 است. این موتور سیکلت بسیار ضعیف‌تر ولی زیباتر از موتور سیکلت فلات است. قطعات موتور کویرتی2 نقاط ضعف بسیار زیادی دارد، از نظر آلیاژ قطعات بسیار ضعف دارد و همچنین یکی از اصلی‌ترین نقاط ضعف آن واشر سر سیلندرش است که سریع و با یک فشار واشر سرسیلندر  میسوزاند .

موتور تریل
دیجی سیکلت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + یازده =